Col·lecció pròpia

Trofeus dissenyats per ABM

Hem creat aquests dissenys partint de la idea de fer trofeus de qualitat, amb un disseny minimalista, però que faci caliu, i que serveixin per decorar en qualsevol espai.

Utilitzem materials sostenibles i ecològics per consciència, i perquè així també millorarem la percepció de la vostra marca, ja que es veurà que està compromesa en fer un món millor.

És el nostre gra de sorra per contribuir a fer un món més net i menys contaminat.

El nostre equip de dissenyadors ha treballat intensament per crear dissenys únics i innovadors per a diferents disciplines esportives.

Cada trofeu ha estat dissenyat amb la màxima atenció als detalls per assegurar-nos que sigui de la màxima qualitat possible. Utilitzem materials de primera qualitat i processos de producció minuciosos per garantir que cada trofeu sigui únic i exclusiu. Cada trofeu està fet individualment amb la màxima cura, utilitzant els millors materials disponibles. Ens sentim molt orgullosos de crear cada peça i ens esforcem perquè sigui el més únic i memorable possible.

A la nostra col·lecció de trofeus, podràs trobar dissenys per a diferents esports, com futbol, bàsquet, atletisme, natació i molts més. Cada trofeu té un disseny específic per reflectir la naturalesa de cada esport i per proporcionar als guanyadors una recompensa única i especial.

També oferim trofeus personalitzats per a qualsevol ocasió o esdeveniment especial. La nostra gamma de trofeus personalitzats es pot adaptar als vostres requisits i necessitats individuals, fent-los perfectes per a esdeveniments corporatius o cerimònies de premis. Tant si busqueu un disseny únic com si busqueu alguna cosa més habitual, el nostre equip de dissenyadors us pot ajudar a crear el trofeu perfecte que serà atresorat pel destinatari durant els pròxims anys.

Si estàs organitzant un esdeveniment esportiu o una competició, la nostra col·lecció de trofeus és la solució perfecta per als teus premis. També oferim la possibilitat de personalitzar cadascun dels nostres trofeus per incloure el teu logotip o esquema de color, per assegurar-nos que estigui alineat amb la teva marca o esdeveniment.